Lietošanas instrukcija Detoxic

Norādes par zāļu lietošanu

Detoxic ir dabīgs produkts. Tas ir pieejams bez receptes, un tam praktiski nav kontrindikāciju. Vienīgā iespējamā blakusparādība ir alerģiska reakcija uz atsevišķiem augiem uztura bagātinātājā.

Detoxic var lietot gan pieaugušie, gan bērni no 3 gadu vecuma. Ieteicams, kad:

 • aizdomas par helmintiem (parazītiskiem tārpiem un tārpiem);
 • vielmaiņas problēmas, ķermeņa masas indeksa traucējumi;
 • novājināta imunitāte nesenas slimības dēļ;
 • vispārēja veselības pasliktināšanās.

Detoxic uztura bagātinātājs garantē tārpu mazināšanu un tiek lietots kā profilakses līdzeklis. Starp citiem tā pozitīvajiem efektiem ir vispārējs labsajūtas uzlabojums un ķermeņa attīrīšana no toksīniem un toksīniem.

Kā es varu zināt, vai man ir helminti?

Tārpi un citi parazīti neizraisa drudzi un klepu. Tos ir grūtāk diagnosticēt nekā gripu vai saaukstēšanos. No otras puses, tie iztukšo mūsu ķermeni un negatīvi ietekmē visas vitāli svarīgās sistēmas. Apsveriet iespēju lietot Detoxic, ja Jums rodas šādi simptomi:

 • Biežas infekcijas slimības

  Parazīti, atrodoties cilvēka ķermenī, patērē daudzas noderīgas vielas. Pamatojoties uz to, rodas imunitātes samazināšanās, kas izraisa biežas infekcijas slimības.
 • Pastāvīga noguruma sajūta

  Helmintu atkritumi satur toksiskas vielas. Jo smagāks ir iebrukums, jo vispārīgāka būs slikta pašsajūta. To pavada apātija un aizkaitināmība.
 • Alerģiskas reakcijas

  Izsitumi, nieze un izsitumi uz ādas. Jo īpaši tas attiecas uz kājstarpes zonu. Vēlākajos posmos rodas trausli mati un naglu lobīšanās, āda uz papēžiem saplaisā.
 • Kuņģa-zarnu trakta traucējumi

  Tas var būt viegla slikta dūša, kuņģa darbības traucējumi, aizcietējums, vemšana, sāpes nabā utt. Kuņģa-zarnu trakta traucējumi ir zarnu parazīti. Muskuļu ietekme uz šo sistēmu ir mazāka.

Kā lietot Detoxic pretparazītu kapsulas?

Norādījumi par kapsulu lietošanu Detoxic

Ja pamanāt helmintu simptomus vai vēlaties veikt preventīvus pasākumus pret to rašanos, iegādājieties Detoxic. Izmantojiet to saskaņā ar šo instrukciju:

 • Bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, un pieaugušajiem: lietojiet zāles divas reizes dienā 30 minūtes pēc ēšanas 30 dienas;
 • Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam: lietojiet zāles divas reizes dienā, 30 minūtes pēc ēšanas 20 dienas;
 • Bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam: lietojiet kapsulas 3 reizes dienā pēc brokastīm, pusdienām un vakariņām 10 dienas.

Profilaktiskos nolūkos zāles ieteicams lietot reizi gadā. Lietojot medicīniskiem nolūkiem, pietiek ar 1 kursu, lai pilnībā atbrīvotos no tārpiem un to atkritumiem.

Pievērsiet uzmanību! Norādījumi par uztura bagātinātāju Detoxic lietošanu ir iekļauti kopā ar zālēm. Saglabājiet to, lai jūs varētu lietot Detoxic pēc iespējas labāk. Oficiālajā vietnē jūs varat iegādāties Detoxic pretparazītu kapsulas Latvijā par lētu cenu.